Data Lojistik Hizmetleri
Ercan Görken Oto Kiralama, size özel lojistik hizmeti ile tüm filo datalarınızı araca özel score kartlarla ofis ve bilgi güvenliği sağlanmış ortamlarda korumaktadır.

İkinci El Araç Satışı
Filonuzda bulunan araçların ekonomik ömürlerini tamamlamasından sonra, bu araçların sizin için en optimum şekilde değerlendirilerek satışını sağlıyoruz.

Bu konuda sahip olduğumuz bilgi birikimi, tecrübe ve de yaygın bir alıcı ağı ile araçlarınızı değerinde ve sorunsuz olarak satılmasını sağlıyoruz.

Web sitemizden online aracısız, hızlı ve güvenli olarak satışlarınızı yönetiyoruz.

Sürücü Güvenlik Yönetimi
Dünyada ve Türkiye ‘de sürücü güvenliği ile ilgili artan yönetmelikler doğrultusunda bizde Ercan Görken Oto Kiralama olarak, gelişmiş teknolojik gereçleri kullanarak insan faktörünü kontrol altına alıyor ve size bunu raporluyoruz.

Sürücülerinizin sürat ihlallerini, trafik cezalarınıi HGS – OGS – EDS gibi elektronik sistemlerden gayrı nizami geçişlerini kontrol ediyor ve bunların eş zamanlı olarak size raporlanmasını sağlıyoruz.

Ayrıca ihtiyaçlarınız doğrultusunda ” İleri Sürüş Teknikleri Eğitimi” ve ”Kullanıcı Yeterlilik Denetimleri” hizmetlerini de veriyoruz.

Böylece kaza yapma risklerinizi minimum seviyede tutuyor ve gerekli önlemlerin alınması sağlıyoruz.

Kaza ve Sigorta Yönetimi
Başarılı bir kaza yönetimi; kaza gerçekleştiğinde üzerimize düşen iş yüklü ve sorumlulukların iyi yönetilmesidir.

Ercan Görken Oto Kiralama olarak bize sadece kaza tutanakları ve gerekli evrakları vermeniz yeterli olacaktır.

Raporların ve gerekli evrakların bize ulaşmasından sonra, hasar dosyasının açılmasından, aracın tamir olup geri teslimine kadar olan bütün süreci biz takip ediyor ve size raporluyoruz.

Ercan Görken Oto Kiralama, size optimum fayda sağlayacak sigortayı, minimum fiyatlarda temin eder.

7/24 Yol Asistanı
Türkiye’nin her yerinde 7/24 hizmet alabileceğiniz bir çekici ağına sahibiz. Herhangi bir kaza ya da arıza durumunda Call Center’ımız size en yakın çekiciyi en kısa sürece ulaştıracaktır.

Lastik Yönetimi
Filolarınızda en önemli gider kalemlerinden olan lastik konusunda, yurt içinden ve yurt dışından iş ortaklarımız ile size tasarruf yaratmak adına en optimum çözümleri sunuyoruz.

Yakıt Yönetimi
Ercan Görken Oto Kiralama, her ay tüm filonuz ile ilgili tüm yakıt sarfiyatını, kullanıcı ortalamalarını ve gereksiz kullanımlarını raporlar. Böylece, yakıt ile ilgili tüm harcamalarınızı kontrol altına alarak bu konuda ciddi bir tasarruf sağlar.

Ayrıca, yakıt firmaları ile olan anlaşmalarınızı düzenleri portföyünün gücü ile size maksimum indirimleri sağlar, filonuza tüm Türkiye çapında hizmet verecek tedarikçileri temiz eder.

Sözleşme Yönetimi
Filonuzu kiralamaya karar verdiğinizde, bize vereceğiniz yetki ile sizin adınıza teklifleri toplayarak, en uygun koşullarda bu araçlara sahip olmanızı sağlıyoruz.

Ercan Görken Oto Kiralama, hukuk departmanı sözleşmelerinizin incelenmesini koşulların size uygun hale getirilmesini sağlayacaktır.

Ayrıca her aşamada bu bilgileri size raporlayarak zaman kaybınızı da engelliyoruz. Ercan Görken Oto Kiralama, araçları kullanmaya başladıktan sonra aldığınız hizmetin, yapılan sözleşmeye uygunluğunu da kontrol eder, hizmet bedeli dışında ödeyeceğiniz ekstra faturalardan da tasarruf etmenizi sağlar.

Araç Muayene Yönetimi
Ercan Görken Oto Kiralama, filonuzdaki araçların muayene bitiş tarihlerini takip eder ve zamanında bu bilgiyi size verir. Türkiye ‘nin her yerindeki araçlarınız için bulundukları illerdeki araç muayene istasyonlarından randevularını alır ve kullanıcılarına bildirir. Böylece kaza riskini ortadan kaldırır.

Trafik Müşavirliği
Ercan Görken Oto Kiralama, Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir Trafik Müşavirlik firması ile beraber size en uygun çözümleri, maksimum tasarruf ve minimum zaman hedefi ile sunacaktır.

Özel Müşteri Yönetimi
Ercan Görken Oto Kiralama, standart filo yönetimi hizmet paketlerinin yanı sıra Özel Müşteri için 7/24 hizmet veren müşteri danışmanı ve destek vermektedir. Ercan Görken Oto Kiralama gerektiğinde müşteri tarafında konumlandırdığı danışmanı ile müşterimizin Filo yönetimi ile ilgili tüm beklentilerine anında hızlı çözümler üreterek hem iş gücü hem de finansal tasarruf desteği vermektedir.

Özel müşteriler için uyguladığı özel çözüm paketleri ile sorunların daha hızlı ve efektif çözümünü sağlamaktadır. Farklı ihtiyaçlara farklı çözümler üretebildiği gibi, sadece siz özel müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek size özel çözümlerde üretebilmektedir.

Standart hizmetlerin dışında alacağınız özel hizmetler için yine size çok özel fiyatlarla tasarruflarınıza daha fazla katkıda bulunacaktır.

Araç Temini
Bir filo oluştururken nelere dikkat edersiniz? Güvenlik, Kalite, Konfor, İşlevsellik, Tasarruf, Servis Yaygınlığı. Bu kriterleri arttırmanız ya da azaltmanız mümkün. Biz sizin için en uygun aracı bularak, sizin için uygun şartlarla teminini sağlıyoruz.

Filonuzu kiralamanız veya satın almanız konusunda size hangisinin daha avantajlı olabileceğini ”Toplam Sahip Olma” maliyetlerini raporluyoruz. Böylece yanlış araç seçiminden ve yanlış sahip olma şeklinden doğabilecek her türlü sorunu oluşmadan engelliyoruz.

Araç Bakım Ve Servis Yönetimi
Sahip olduğunuz araçların belirli periyotlarda servise gitmesi ve gerekli bakımları görmesi gerekmektedir.

Ercan Görken Oto Kiralama olarak Türkiye genelinde servisler ile gerekli anlaşmaları yaparak size maksimum verimliliği sağlıyor, gerekli olmayan değişim ve bakımları engelliyor, daha önce yapılan işlemler ile şimdi yapılması gereken işlemleri hem fiyat hem de ömür olarak karşılaştırıyoruz

Size masraf kalemi olan servis ve bakım maliyetlerinden de tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Süreci, aracın servise girmesinden, fatura kesimine kadar biz takip ediyor ve size raporluyoruz.

Ercan Görken Oto Kiralama olarak size tek bir fatura altında ve belirli ödeme dönemleri içerisinde, takibi ve kontrolü daha kolay bir şekilde sunuyoruz.