Ercan Görken , Lider Otomotiv  olarak  15/07/1995 yılında temelleri atılmış ve  kurmuş olduğumuz firmamız 22 senelik deneyim ile  En iyi ve En Kaliteli Hizmet  anlayışı sayesinde hızla büyümüş ve Türkiye'de seçkin bir kurum haline gelmiştir.

Oto Araç Kiralama başlayan ve başarı  asla tesadüf değildir sloganı ile sektöre ismini altın harflerle yazdıran Ercan Görken modern hayatın bize getirdiği ve sektörün alternatif ihtiyaçlarının öne çıktığı her alanda hizmet kalitesini artırarak yoluna hızla devam etmektedir.

 

Oto Araç Kiralama, Hasar Değer Kaybı, Çekmeköy Oto Ekspertiz, Oto Alım Satım, Sigorta Şirketleri ile anlaşma  Hasar Onarım Merkezi gibi tüm hizmetleri 1000  m2 kapalı alan 1000 m2 açık alanda da kurmuş olduğu tesiste konusunda uzman ve tecrübeli ekibiyle hizmet vermektedir

 

Yenilikçi ve en iyiyi yapmak isteyen hizmet anlayışımız sayesinde her geçen gün mutlu müşterilerimizin sayısı artmaktadır.

Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaç edinerek bu amacımıza her gün ulaşmak bizleri daha kaliteli hizmet vermeye sevk etmektedir.

Ercan görken lider otomotiv olarak “bir araçtan daha fazlasını kiralayın”sloganı ile daha kaliteli,daha güvenli daha hesaplı,ve daha güvenilir hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir .

Keyifli ve güvenli yolculuklar dileriz.

Keyifli ve güvenli yolculuklar dileriz.